Bizi Arayın:

(0322) 234 62 62

E-posta:

info@pastaduragi.com

7.30 - 23.00

Çalışma Saatlerimiz

Pasta Arıyorum!

Pastalar, birçok farklı kültürde çeşitli kutlamalarda kullanılmaktadır. Pastaların lezzeti kadar görüntüsünün de önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle önemli kutlamalar olan düğün, nişan, mezuniyet balosu vb. ortamlarda kesilecek pastaların, kutlamanın görkemine (görüntü olarak) yakışması gerekir. Bu tip kutlamalar yapacak olan birçok insan, pasta siparişi vermek için doğru adresin neresi olduğunu araştırmaktadır. Böyle bir durumdaysanız, Pasta Durağı tarafından üretilen pastalara bir göz atmanızda fayda olacağını söyleyebiliriz.

Her Duruma Özel Pasta

Pastalar, farklı durumlar için gerekli olabilir. Küçük bir çocuğun ilk yaş gününde ve yedinci doğum gününde uygun olacak pastalar arasında fark olduğu gibi, bir düğün ile mezuniyet pastası arasında da farklar olmalıdır. Bu yüzden, farklı durumlar için farklı görüntüye sahip pastalar gereklidir.

Bir pastahaneye gidip vitrinde olan pastalara baktığınızda, aradığınız pastayı o anda bulmanız zordur. Fakat Pasta Durağı gibi sipariş üzerine çalışan bir işletmede, isteğinize uygun biçimde hazırlanan temalı ya da temasız pastaları kolayca sipariş verebilirsiniz.

Size özel her duruma uygun pastalar hazırlanmaktadır. Özellikle çocuklar, üzerinde çizgi film karakterlerinin bulunduğu pastaları ya da rengarenk pastaları sevmektedir. Birçok çocuk doğum gününde böyle bir pastayı yemenin hayalini kurar. Butik pastalar üreten Pasta Durağı, birçok çizgi film karakteri figüründe ya da güzel bir oyuncak bebek figüründe pastalar, üzerinde sevimli bir hayvan olan pastalar üretmektedir. Bununla birlikte, düğün veya nişan gibi kutlamalara uygun olacak şaşalı pastalar da imal edilmektedir.